Aizsaulē aizgājis invalīds polārlācis, kas nezaudēja dzīvesprieku Maskavas zoodārzā

Slavenības
20. septembrī 18:14 2023. gada 20. septembrī 18:14
  Jauns.lv
Maskavas zoodārzā aizsaulē devies daļēji paralizētais baltais lācis Diksons, kuru malumednieku smagi sašautu pirms gada atrada Sibīrijas ledājos. Ievainojuma dēļ lācis bija zaudējis spēju staigāt uz četrām kājām, taču atkopšanās procesā nezaudēja dzīvesprieku.

“Viņa aiziešana kļuva par triecienu visai mūsu zoodārza ģimenei. Taču mūsu dvēseles silda apziņa, ka mūsu izglābtajam spējām dāvāt dzīves gadu. Mēs viņam radījām komfortablus apstākļus, veterināru apkopi, rūpējāmies, gardi barojām un devām dāvanas. Viņš nepazuda ziemeļos tajā ogļu kaudzē. Viņš dzīvoja mūsu mīlestībā,” teikts zoodārza relīzē.

Ķepainis miris miegā sirds un plaušu nepietiekamības rezultātā. Pēdējā laikā Diksons sāka justies slikti: cieta no aizdusas, maz ēda un retāk izlīda āra voljērā.

Saistītās ziņas

Daļēji paralizētais baltais lācis "dzied" Maskavas zoodārzā
VIDEO: daļēji paralizētais baltais lācis draiskojas sniegā
Berlīnes zooloģiskais dārzs publicē aizkustionošu video ar polārlāča mazuli 4

Balto lāci ar šautām brūcēm 2022. gada 5. septembrī atrada pie kādas mājas Krasnojarskas novada Diksonā. Nejuzdams pakaļkājas, plēsoņa pats bija atvilcies pēc palīdzības. Ievainoto lāci nākamajā dienā nogādāja Maskavā, kur viņu operēja un sāka ilgstošu rehabilitācijas procesu.

Citi šobrīd lasa

Princese Šarlēna izskatās "nelaimīga un izolēta" laulībā ar princi Albertu, tāpat kā savulaik princese Diāna
No ministra padomnieka līdz nodevējam. Kas zināms par Ukrainas Drošības dienesta likvidēto Iļju Kivu, kurš savā nāves dienā aicināja Zelenski pakārties?
Pastaiga pa Vecrīgu 27 gadus vecai sievietei beidzas ar smagu galvas traumu
Tēmas: Krievija
Pievienot komentāru