Snoop Dogg (Foto: CT/IS/MPI/Capital Pictures)

Kas iedzen šausmas reperim "Snoop Dogg"? Tie taču ir tik mīļi!

Slavenības
18. septembrī 17:47 2023. gada 18. septembrī 17:47
  Jauns.lv
Amerikāņu reperis un producents Kordozars Kelvins Broudess jaunākais, kurš plašāk pazīstams kā “Snoop Dogg”, atzinies, ka viņam ir ļoti bail no kaut kā tāda, kas mums saistās ar kaut ko mīļu — no zirgiem. “Nopietni, jūs nekad neredzēsiet mani vienā ainā ar zirgu,” saka reperis. “Aizvāciet to **** prom no manis!”

Par savām bailēm viņš pastāstīja šova “Double G News” jaunākajā epizodē, kas gan tika nofilmēta 2020. gadā, taču demonstrēta tikai šomēnes. Kad īpašā viešņa Tifānija Hadiša ieminējās, ka vēlējās nodarboties ar zirgu audzēšanu, reperis izteicās, ka joprojām baidās no viņiem. “Es baidos no zirgiem. Līdz par šai dienai, Tif. Nezinu, kādēļ man tik sasodīti bail no viņiem.”

Saistītās ziņas

Īpašais sagaidīšanas veids Skotijā liek repa zvaigznei Snoop Dogg sajūsmā dejot
Slavens reperis vēlas nopirkt NHL klubu
Traģēdija repera Snoop Dogg ģimenē - nodzīvojis tikai desmit dienas, miris viņa mazdēls

Kad Hadiša šaubījās, vai tik viņš neizliekas, “Snoop Dogg” piebilda: “Es runāju pavisam nopietni. Jūs mani nekad neredzēsiet ainā ar zirgu. Esmu filmējies ainās ar strausiem, iguānām, visādu veidu mošķiem. Nekad neesmu bijis ainā ar zirgu. Aizvāciet to **** prom no manis! Es nezinu, kādēļ tā.”

Iespējams, “Snoop Dogg” iepriekšējā dzīvē nokritis no zirga? “Domāju, ka varbūt biju Jātnieks bez galvas vai vēl kaut kāds ****”. Tiesa, sievai kādreiz bija zirgs, no kura viņš turējies pa gabalu.

“Varbūt kādā jaukā dienā kāds var mani iepazīstināt ar kumeliņu. Mazu ēzelīti vai ko tamlīdzīgu, lai es varētu iemācīties, kā sadzīvot ar jums, ****,” reperis nezaudē cerību pārvarēt savas iracionālās bailes. Bet kamēr tuvumā nav kumeliņa vai ēzelīša, var sākt ar plīša mantiņu!

Citi šobrīd lasa

Tiem cilvēkiem, kuri devušies pensijā pēc 2012. gada, no 1. janvāra mainīsies pensijas apmērs 1
Darba devējs pieslēdzas darbinieka datora kamerai, jo grib kontrolēt viņa darbu 4
Mākslinieks Vilipsōns parāda, kāds izskatās viņa Zaļais pūķis
Tēmas: Snoop Dogg
Pievienot komentāru