Prinči Harijs un Viljams. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Princis Viljams nesatiksies ar brāli Hariju uz “miera sarunām”. Kas vainīgs?

Slavenības
23. augustā 11:39 2023. gada 23. augustā 11:39
  Jauns.lv
Princis Viljams licis vilties savam jaunākajam brālim princim Harijam, jo Velsas princis ir atteicies tikties ar viņu Londonā uz “miera saunām”.

Atsaucoties uz karaļnamam pietuvinātu personu teikto, izdevums “Daily Express” raksta, ka pēc visa notikušā miera sarunas starp princi Hariju, karali Čārlzu un princi Viljamu nenotiks.

Prinča Viljama tuvs draugs noraidījis baumas par miera sarunām, apgalvojot: “Čārlzs netiksies ar Hariju un Viljams arī netiksies. Nekādu izredžu.”

Velsas prinča draugs turpinājumā norādījis, ka Viljams jūtas “pavisam nodots” par to, ko Harijs par viņu sarakstījis savā skandalozajā biogrāfiskajā grāmatā “Liekais” (“Spare”) un par viņu pateicis “Netflix” dokumentālajā seriālā.

Pietuvināti avoti papildinājuši: “Viņi bija ļoti tuvi, kad auga, tāpēc Viljamam ir ļoti sāpīgi. Bet ko viņš galu galā var darīt?”

“Manuprāt, ir pilnīgi saprotams, ka Viljamam joprojām ir absolūts riebums par to, ko izdarījis viņa brālis.”

Šie apgalvojumi acīmredzot ir likuši vilties princim Harijam.

Sociālajos tīklos savas domas par nenotiekošajām miera sarunām pauduši arī karaļnama fani.

“Harijam vēl ir jāgūst mācība. Viņš ir par vecu šādām mazajām dusmu lēkmītēm,” raksta viens. “Harijam būtu jālien uz rokām un ceļiem, un jālūdz piedošana, nevis jāgaida tā. Ja viņš tam nav gatavs – lai tinas prom.”

“Zaudēta lieta, jādodas tālāk,”  raksta otrs.

Trešais saka: “Viljamam ir ģimene un monarhija, kas jāaizstāv un par ko ir jāatbild. Harijs un Megana ir parādījuši, ka viņiem nav robežu, atbildības sajūtas vai veselā saprāta, un viņiem noteikti nevajadzētu uzticēties, lai paliktu lojāls un diskrēts attiecībā uz jebkādām pārmaiņām, ja brāļi runātu.”

Ceturtais atzīmējis: “Harijs vēlas brīvību... darīt un teikt to, kas viņam tīk. Viņš tagad maksā cenu un uzzina, ka ikkatrai darbībai ir sekas. Es ceru, ka viņš domā, ka tas bija tā vērts.”

Citi šobrīd lasa

Rakstniece Dace Rukšāne nēsā somiņu ar izbrīnītām acīm 1
Beidzot atklājas, ko šoruden Siguldā darīja Alla Pugačova
FOTO: Jakovļevs, Zande, Kalniņš un citi tautā mīlēti aktieri svin "Splendid Palace" 100. jubileju
Pievienot komentāru