Megana Mārkla un princis Harijs. (Foto: ddp/Ferrari Press / Vida Press)

Vai karaliskā ģimene noraidījusi Meganas Mārklas un prinča Harija izlīguma piedāvājumu?

Slavenības
9. augustā 06:12 2023. gada 9. augustā 06:12
  Jauns.lv
Lai gan izskanējis apgalvojums, ka Megana Mārkla un princis Harijs ir pasnieguši olīvu zaru karaliskajai ģimenei cerībā izbeigt ieilgušās nesaskaņas, šķiet, ka šis izlīguma piedāvājums nav guvis atsaucību karaļnamā.

Karaliskā ģimene šķietami noraidījusi Meganas un Harija vēlmi pēc izlīguma.

Karaļnama komentētājs Ričards Ficviljamss norādījis izdevumam “Newsweek”, ka britu karaliskā ģimene ignorējusi Meganu, publiski neapsveicot viņu 42. dzimšanas dienā, tādējādi parādot, ka starp abām nometnēm aizvien saglabājas “rūgta plaisa”.

Megana 4. augustā nosvinēja 42. dzimšanas dienu, bet nevienā no karaliskās ģimenes sociālo mediju kontiem nebija atrodams viņai veltīts dzimšanas dienas sveiciens.

Šī bija pirmā Meganas dzimšanas diena, kas sekojusi pēc abu skandalozā dokumentālā “Netflix” seriāla un Harija biogrāfiskās grāmatas “Liekais” izdošanas, kad abi nāca klajā ar pārsteidzošām atklāsmēm, kas vērstas pret karalisko ģimeni.

Britu karaļnama eksperts Ričards Ficviljamss. (Foto: Ken McKay/ITV/Shutterstock/ Vida Press)

Ričards Ficviljamss, atsaucoties uz protokolu, ka publiski tiek apsveikti tikai karaļnama labā strādājošie ģimenes pārstāvji, sacīja - lai gan to uzskata par oficiālu attaisnojumu Meganas jubilejas ignorēšanai, "patiesībā tas atklāj rūgto plaisu karaliskajā ģimenē".

Viņš piebilda: “Harija memuāri “Liekais” un intervijas, ko viņš sniedza, lai to popularizētu, ir tam ārkārtīgi kaitējušas.”

“Institūcija nevar atspēkot viņu pārmetumus punktu pa punktiem, kā viņi zina. Tomēr viņi var savstarpēji noteikt acīmredzamu distanci, un tieši to viņi ir izdarījuši. Tas ir absolūti loģiski.”

Citi šobrīd lasa

Režisore Indra Roga: "Es nezinu gandrīz nevienu kultūras cilvēku, kurš nedzīvotu pusbadā"
FOTO: Jakovļevs, Zande, Kalniņš un citi tautā mīlēti aktieri svin "Splendid Palace" 100. jubileju
Meiteni Torņakalnā notriecis auto, kuru vadījis 91 gadu vecs seniors 13
Pievienot komentāru