"F-35" galvenās priekšrocības ir tādas, ka to gandrīz nav iespējams izsekot ar radaru, šoreiz meklētājiem pavisam nepalīdz. (Foto: ZUMAPRESS.com)

Vai kāds ir redzējis F-35? Pēc negadījuma ASV meklē iznīcinātāju

Pasaulē
18. septembrī 21:45 2023. gada 18. septembrī 21:45
  Jauns.lv
ASV armija pirmdien paziņoja, ka meklē iznīcinātāju F-35 pēc svētdien Dienvidkarolīnā notikušā negadījuma, un ir lūgusi sabiedrības palīdzību tās atrašanā, vēsta "Reuters". 

Lidmašīnas “F-35B Lightning II” pilots drošības apsvērumu dēļ katapultējās no lidmašīnas, teikts Čārlstonas apvienotās bāzes paziņojumā, taču lidmašīna tupināja lidojumu.

"Ja jums ir kāda informācija, kas varētu palīdzēt mums atrast “F-35”, lūdzu, zvaniet uz bāzes Aizsardzības operāciju centru pa tālruni 843-963-3600," bāze paziņoja vietnē “X”.

Saskaņā ar ražotāja Lockheed Martin (LMT.N) datiem, iznīcinātāja galvenās priekšrocības ir tādas, ka to gandrīz nav iespējams izsekot ar radaru, un tā ir aprīkota ar moderniem sensoriem un citiem piederumiem.

Pamatojoties uz reaktīvās lidmašīnas pēdējo zināmo atrašanās vietu, lidmašīna tiek meklēta  Moultrī ezeru un Marionas ezeru apkaimē. Tas varētu likt domāt, ka lidmašīna varētu būt avarējusi ūdenī, kas apgrūtinātu tās atrašanu.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Valmieras teātris atzīmē simtgadi un sumina aizvadītās sezonas labākos māksliniekus
FOTO: Grenādas piekrastē izveidots iespaidīgs zemūdens skulptūru parks, kuru “novērtē” astoņkāji, krabi un rajas
FOTO un VIDEO: "Radio Skonto" ar vērienu nosvin savu 30 gadu jubileju
Pievienot komentāru